
28 / 33
37+3tt
no ty odhady jsou fakt jen odhady, většinou je to menší než řeknou. No ono je to podle velikosti pánve. Já si myslela jak ji mám velkou, ale Maxík mě přesvědčil, že moc ne 😀.
16. kvě 2013

no ty odhady jsou fakt jen odhady, většinou je to menší než řeknou. No ono je to podle velikosti pánve. Já si myslela jak ji mám velkou, ale Maxík mě přesvědčil, že moc ne 😀.
krásné bříško, docela malé, ale aspoň budeš mít snadnější porod 🙂, my vážili 3 kg a bylo to až moc 🙂. Ale te'd to krásně doháníme 🙂)