
33 / 33
Minimálně to co zbylo z břicha se bude muset poprvé v životě zpevnit :-D
užasné .. snad to budu mít stejně :D
17. čer 2013
mít takovýhle bříško tak si budu pískat 🙂
17. čer 2013

užasné .. snad to budu mít stejně :D
mít takovýhle bříško tak si budu pískat 🙂
páni, kde jste to mimi nosila? Takový bříško jsem měla okolo 7m 🙂