
19 / 45
samospoušť :-D 37.tt
Naprosto nádherná fotka, nevim co víc dodat opravdu krása. Čiší z ní úžasná atmosféra....docela mě to naladilo jestli ještě něco nevyfotím 🙂
29. bře 2010
moc hezká a roztomilá fotka 🙂
29. bře 2010
Sluší Vám to! 😎
29. bře 2010
Tady vam to slusi, vubec neni poznat, ze je focena samospousti...moc vam to slusi budouci rodicove 🙂
29. bře 2010
Krásný páreček, vlastně trio ;o)
Ta přijde určitě do albíčka... ;o)
9. dub 2010
Moc krásná fotka!!
12. dub 2010
se všemi souhlasím.Moc krásná fotka.Čiší z Vás láska a pohoda
21. dub 2010
hůůůůůůstáááááá fotka 🙂
2. kvě 2010
tak ta je úžasná😉 krásní budoucí rodičové