
26 / 45
rodíme :-) stav k 21/4/10
crawler
autorheh :-/ slibuju, že dodělám...jen jste se mi ozvali jen 3 a mě se nechce k ostatním dohledávat...ale jo...jdu to zkusit dopracovat 😀díky za popíchnutí😀DD
13. črc 2010

heh :-/ slibuju, že dodělám...jen jste se mi ozvali jen 3 a mě se nechce k ostatním dohledávat...ale jo...jdu to zkusit dopracovat 😀díky za popíchnutí😀DD
no craw, co je ? 😀 😀 😀