icon
3 / 32
ušila jsem z lamy
avatar

To musíš ale hodně precizně schovávat viď? Nebo už to vědí všichni? 🙂

20. říj 2012
avatar

To by me taky zajmalo🙂 Jestli jednou budu mit ditko,zamlouvam si te jako dvorni svadlenu🙂

20. říj 2012
avatar
crawler
autor

@ivet6 😅 já se prokecla 😀 takže neschovávám nic a je mi líp 😀
@ladus88 to víš, že se dočkáš a ráda posloužím 😉

21. říj 2012
avatar

..ta je luxusní 🙂

25. říj 2012
avatar
crawler
autor

@musiiv díky moc za pochvalu 😵

25. říj 2012
avatar

teda ta je krásná, jsi moc šikovná.

3. lis 2012