
3 / 32
ušila jsem z lamy
To by me taky zajmalo🙂 Jestli jednou budu mit ditko,zamlouvam si te jako dvorni svadlenu🙂
20. říj 2012
..ta je luxusní 🙂
25. říj 2012
teda ta je krásná, jsi moc šikovná.
3. lis 2012

To by me taky zajmalo🙂 Jestli jednou budu mit ditko,zamlouvam si te jako dvorni svadlenu🙂
..ta je luxusní 🙂
teda ta je krásná, jsi moc šikovná.
To musíš ale hodně precizně schovávat viď? Nebo už to vědí všichni? 🙂