
27 / 32
rukávník ze sofshellu - ušito :-)
líbila by se mi tm.hnědá nebo béžová, aby mi šla ke kočárku 🙂 a ny kolik by to vyšlo? díky za info 😀
23. srp 2013
super, díky za info 🙂
26. srp 2013

líbila by se mi tm.hnědá nebo béžová, aby mi šla ke kočárku 🙂 a ny kolik by to vyšlo? díky za info 😀
super, díky za info 🙂
jééé, super. Neušila by jste mi ho taky?