
29 / 32
Ušito ze zbytků - sedí nám od 3,2kg a uvidíme do kdy:-D
crawler
autor@nikibureska děkujém🙂 ještě bych potřebovala víc času, abych jich našila víc - tyhle točíme pořád dokola - je to super oproti skládání čtvercovek🙂
16. dub 2013
@crawler No, já zkusím nejdřív ty čč a pak se uvidí, snad to taky zvládnu 🙂
16. dub 2013
crawler
autor@nikibureska tak určitě ;.-) já prvního látkovala jen s čč a vv, ale tohle je prostě pohodlnější, ale musí jich být víc, protože oproti čč dýl schnou...tentokrát už to ale právě neřeším páč mám sušičku...
16. dub 2013
Nádhera 😵
16. dub 2013
no, ty jsou parádníííííí! Závidím.. a krásné jméno pro malou, když jsem čekala syna, tak pro holčičku jsme také chtěli Lindu 🙂