
10 / 11
svatební koláče mňamý:-)
teda, to je fešák😉 tenhle týden nám to nevyjde, ale jak jste na tom ten příští?
30. srp 2011
crawler
autorEri ještě nevím, ale pravděpodobně by to šlo😉 ještě dám vědět až to bude jisté, že budeme doma😉 a děkujeme za pochvalu🙂
30. srp 2011
Koukám,že zase o kus vyrostl,......co?!" 😎