icon
3 / 3
Do třetice všeho dobrého :-)
avatar

já chci taky takovéééééééj 🙂 gratulace

18. čer 2012
avatar

Jéé, tak to moc gratuluju a přeju, ať je všechno v pořádku 😉

18. čer 2012
avatar
crawler
autor

@vejunka86 děkuju !!! a vám přeju ať hezky rostete a jste zdravoučký 😉

18. čer 2012
avatar

Gratuluju 🙂

18. čer 2012
avatar

@crawler Nápodobně a taky moc děkuju 😉

18. čer 2012
avatar

Taky moc gratuluju k broučkovi nebo berušce 😵

18. čer 2012
avatar

to sou mi zprávy! blahopřeju k takové rychlovce!

18. čer 2012
avatar
crawler
autor

děkuji moc všem!!!

18. čer 2012
avatar

Gratuluji 🙂

18. čer 2012
avatar

vypadá to perfektně 🙂

19. čer 2012
avatar

tak já se po odborném výkladu přidám ke gratulacím i tady 🙂 😀

20. čer 2012
avatar

jej..blahozelam...

21. čer 2012