icon
92 / 170
Prvotina: svrchní PUL kalhotky s křidélky, lemované včeličkou
avatar

to si šila??? no tak to je paráda, máš to moc pěkné..... fakt šikkula....
příště by si mohla třeba rozfotit postup

23. srp 2011
avatar
crawler
autor

@mischako jé děkuju - se červenám 🙂 Ono na první kouknutí to jde, ale na druhý už je to horší - lítaj mi stehy, jak kdybych to šila napitá 😀 až se vrhnu na další, tak nafotím podrobněji 😉

23. srp 2011
avatar

@crawler tak ono je to malý, nikde žádnej delší rovnej úsek. samá "zatáčka"... náhodou na první pokus fakt super...

23. srp 2011
avatar

@crawler a hlavně včeličky jsou božíííííí 🙂

23. srp 2011
avatar
crawler
autor

@mischako že jo, ta lemovačka je úžasná 😵 musela jsem ji mít 😵

23. srp 2011
avatar
crawler
autor

@mischako no právě, do každé zatáčky jsem jela jak připosr...ná 😀

23. srp 2011
avatar
23. srp 2011
avatar

no teda! ty jsou vážně boží! 🙂

23. srp 2011
avatar
crawler
autor

@hankazamecnikova jé děkují 🙂...doufám, že se máte dobře a že je Vaší zdravý!!!

23. srp 2011
avatar

Evičko to je krásný...už vím za kým půjdu 😀 fakt parádní 🙂 šikulka 🙂

25. srp 2011
avatar
crawler
autor

@klarkakrejcova Klárinko, že by z Tebe byla nadšená látkařka? 🙂 to by bylo žůžo - čím víc nás bude tím líp 🙂

25. srp 2011
avatar

no třeba jednou bude 🙂 už vím za kým jít pro rady, tak to bude dobrý 😀

26. srp 2011
avatar
crawler
autor

@klarkakrejcova ;-D off topic Kárinko - platí neděle 4,9, u Leničky v Hlinsku? jen jestli se něco nezměnilo...a jedeš zítra na svatbu Páje do proseče?

26. srp 2011
avatar

jé trošku jsem zaspala...neděle platí, včera jsem potkala Lenču v pivovaru...řikaly jsme kolem 2...Lenča s tím počítá 🙂 btw budu opravdu týden hlídat 🙂 chudák dítě 😀

28. srp 2011
avatar
crawler
autor

@klarkakrejcova to mě fakt sejří :-/ teda nepochybuju o tom, že se o Ondráška postaráš na výbornou, ale štve mě, že nemohu pomoct - jsem doma s malým a s radostí bych hlídala...jen by mi ho někdo musel dovézt...nenapadá mě, jak to spáchat, ale jestli Tě něco napadne, tak dej vědět! Bo Ty bys určo měla jiný aktivity zatímco já tak jako tak trávím den zpívání skákal pes přes oves a procházkama 😀

28. srp 2011
avatar

tak to je velice zajímavá náplň práce 🙂 mě taky nic nenapadá... :-/

29. srp 2011
avatar

Jééé to jsi moc šikovná, máš můj obdiv. 🙂

9. zář 2011
avatar
crawler
autor

@pamik111 jéé, děkuji 😵

9. zář 2011
avatar

ty vypadaj pěkně a ani nevím, že se tomu říká s křidélky, ale přesně to potřebujeme 😀

9. zář 2011
avatar

nádhera, máš šikovné ručky 🙂

11. zář 2011
avatar
crawler
autor

@mufinka26 děkuju🙂

11. zář 2011
avatar

@crawler no není vůbec zač, vypadají nádherně, já při mé šikovnosti, bych si tam přišila i prsty 🙂

11. zář 2011
avatar

krása 😵 odkud je lemovka?

11. zář 2011
avatar
crawler
autor

@schnek děkuji🙂 z kanady😉...už nemám, ale možná ještě objednám, pokud bys chtěla, tak písni do IP...

12. zář 2011
avatar

ty jsou super! muj syn zboznuje vcelku maju ale uz je bez plen ale vsadim se ze tyhle by si znova oblikl. 🙂

21. zář 2011
avatar

Jsi moc šikovná! Já se teprve budu do tohoto tématu "látkování" zasvědcovat. Zajímalo by mě, zda máš vyčíslené, na kolik Tě to přišlo s mateiálem a kolik stojí origoš. Můžeš to dělat na zakázku,co?🙂

24. zář 2011
avatar
crawler
autor

@rozum 😉 no na zakázku bych mohla šít s živnosťákem, což nemám, ale nebráním se tomu 😉...ale ještě je co zdokonalovat - sem tam mi lítaj stehy vpravo-vlevo, ale je to vidět jen při detailním zkoumání 😀 Jinak vyčíslené to mám a vyplatí se to zatraceně hodně 🙂 Objednala jsem si PUL přímo z USA a jedůůů🙂 Konkrétně tato lemovací guma se včeličkou je z Kanady a je drahá (zbytečně ty pulky prodraží, ale já ji musela mít 😀) Když se koupí normálně obyč zde v čr, tak vyjdou PULky baj očko na 60kč...? snad i méně...😉plus samozřejmě čas, který u šití strávíš, ale pro mě je to zábava😉

24. zář 2011
avatar

Jsi šikula, tak to prodávej zezačátku na tajňačku a potom na živnostňák, vyplatilo by se Ti to. Hodně pracovních úspěchů.

26. zář 2011
avatar
crawler
autor

@rozum no...je mnohem víc šikulek😉 ale je fakt, že jako práce by mě to bavilo - šití je pro mě relax a zábava 😵 jinak děkuji za pochvalu fakt 🙂

26. zář 2011
avatar

Krásné🙂

5. kvě 2013