icon
3 / 170
softshelka pro Iška - reflexní paspulka ať je nás venku vidět :-)
avatar

prosím ťa tento strih by som chcela, hlavne kapucna sa mi páči...... vedela by si aspon kapucnu odfotiť a napísať miery? díky

9. dub 2012
avatar
crawler
autor

@ucitelka70 je to z Ottobre 3/2005 - nemá to číslo nějaká slovenská švadlenka? Jinak popravdě - radši bych Ti rovnou poslala obkreslený střih poštou - bylo by to míň pracné a zároveň pro Tebe rovnou k šití - jestli chceš, tak mi do IP písni velikost jakou bys chtěla 😉

9. dub 2012
avatar

skúsim naše Slovenky osloviť

9. dub 2012
avatar
crawler
autor

@ucitelka70 pokud bys nesehnala, tak dej vědět a nějak se domluvíme - poměřím apod. 😉

9. dub 2012
avatar

@crawler díky krásne, tak ostatné aj od oka môžem urobiť, len to správne zaoblenie kukly neviem, iné je to pri úplete, tam to nevadí, ale asi pri softe by to vadilo a páči sa mi, že to má akoby šiltík, aj caramilla má také na eko... to hnedo-oranžové

9. dub 2012
avatar
crawler
autor

@ucitelka70 ten kšilt je fakt super! z toho softu krásně drží tvar - už jsem za něj byla kolikrát ráda, že na té kapuce je...

10. dub 2012
avatar

nádherná... 😵 😵 😵 jsi šikula 😵

13. dub 2012
avatar

už mám strih urobený.... poslala mi kalman

22. dub 2012
avatar
crawler
autor

@ucitelka70 super! tak se těším na výsledek 😵 😉

23. dub 2012