
64 / 170
košile Beethoven z Ottobre
jak dlouho? jo taky taky, je to pěkný prostě a k tomu riflíčky 🙂
6. čer 2012
to jo, tak ty jsi šikovná, obdivuju🙂...fakt pěkný
6. čer 2012

jak dlouho? jo taky taky, je to pěkný prostě a k tomu riflíčky 🙂
to jo, tak ty jsi šikovná, obdivuju🙂...fakt pěkný
ta je pěkná, ta by se mi líbila pro Kubču, já jsu na košile ujetá🙂