
7 / 15
Erika + Tomínek
crawler, jojo, to je pravda, ta černobílá je prostě bomba..já jí ráda používám..mám ráda i mamčiny svatební černobílý fotky a ty moje, když jsem byla černobílý prcek, taky super..
1. srp 2010

crawler, jojo, to je pravda, ta černobílá je prostě bomba..já jí ráda používám..mám ráda i mamčiny svatební černobílý fotky a ty moje, když jsem byla černobílý prcek, taky super..
Ta černobílá udělá fotkám takové kouzlo!!! krásnej chlap🙂