
30 / 105
Tričko pro Fanyho vel. 104/110
crawler
autor@pellullinka Fanoušek je z toho taky poprděnej a látka fakt perfektní 😵
3. srp 2013
@crawler to věřím, Kubík by byl taky nadšenej....ale já jsem levá 😀
3. srp 2013
Moc pěkné! Krásná látka. Kde se dá sehnat, prosím?
3. srp 2013
to je krásný!