
18 / 105
kompletní výbavička pro Natánka od @ojika ;-) věřím, že bude slušet x-)
oujééé, tak ta je parádní 😵
24. srp 2013
to je krásný setík 🙂
24. srp 2013
jejda to je úúúúžasný.. taky bych takovou brala 🙂
24. srp 2013
Nádhera 🙂
24. srp 2013
já nemám slov !!! luxusní !!! 🙂
29. srp 2013
já chci taky takovou 😀 písněte mi do ip ceník, děkuji 😀
16. zář 2013
Pisla by jste mi taky cenik? Jsou to krasne vecicky..
2. lis 2013
to je ta elastická teplákovina z batani?
29. pro 2013
děkuji já ji pořád okukuji akorát jednou sem z ní šila prckovi mikinu, ale to sem ještě neměla OL tak možná koupím mě se líbí hlavně ta barevná škála a že to sou takový jasný barvičky :D
31. pro 2013
To je perfektní! Moc děkujeme, určitě to bude Natánkovi slušet 😵