icon
17 / 105
pyžamko do školky vel.104 - musela jsem Fanymu narychlo spíchnout :-)
avatar

to je nádhera!!!

2. zář 2013
avatar
crawler
autor

@javyb jé děkuji a vidíte, mě to nepřijde jako něco zvláštního 😀

2. zář 2013
avatar

@crawler to chceme takyyy 🙂

22. zář 2013
avatar
crawler
autor

@eriska látku tu ještě mám - na jedno pyžamko určitě 😉 tak by si Tomí vyzkoušel tohle, abych věděla o kolik udělat větší 😉

22. zář 2013
avatar

noo, větší určo ne, Fanny bude možná větší..Tomínek má 101 cm 😉 tak bys nám ho ušila? to bys byla zlatá 🙂 látka mi jedno jaká, taková, které máš zbytek a nemáš ji pro někoho připravenou (teda, hlavně ne růžovou a fialovou 😀 )

22. zář 2013
avatar
crawler
autor

@eriska určo 🙂 a líbila by se Ti přesně tahle? ta není nikým rezervovaná😉

23. zář 2013
avatar

@crawler klidně, Evi, mně to je jedno, já budu ráda, že ho budeme mít od tebe..a jak jsi na tom s časem? já totiž marně hledám nějaké nepromokavé zateplené kalhoty..neměla bys na ně čas? když ne, nic se neděje, ještě se kouknu na net, tam jsem nekoukala

23. zář 2013
avatar
crawler
autor

@eriska softshelu mám kupu, takže kdybys chtěla, tak no problem - je fakt, že Fany nenosí od chladnějšího podzimu až do jara nic jiného - pod to dávám punčochy nebo teď šiju z toho merina. ve vaší velikosti počítej 370kč - tak jukni na bazárek a kdybys nenašla, co hledáš, tak můžeš s ušitím počítat😉kombinaci barev by sis tu vybrala sama 😉

23. zář 2013
avatar

@crawler a můžu tě tím otravovat? já budu radši, když mi je ušiješ a bude to mít na míru, než je kupovat..stejně za to nedám míň peněz a tohle bude kvalitní..tak se pak domluvíme, jen tenhle týden můžu už jen ve středu a to jsi pryč, takže příští týden?

23. zář 2013
avatar
crawler
autor

@eriska Jasně🙂 hele, když se budeš chvíli věnovat Lindě, abych se mohla na určité části soustředit, tak si je rovnou odvezeš 😉 Jinak já Ti ještě pošlu instrukce, co potřebuju změřit, abys mi poslala míry, ju? písni mi do IP email - tuším, že ho nemám 😉

23. zář 2013
avatar

To je parádní. 🙂

24. zář 2013
avatar

Zdraví, prosím na kolik by vyšlo ušití takového pyžámka? Díky

29. zář 2013
avatar
crawler
autor

@vivkab i přímo z této látky? a jakou velikost? klidně napište do IP😉

30. zář 2013
avatar

crawler psala jsem už zprávičku. Nedošla?

30. zář 2013
avatar
crawler
autor

@vivkab jojojo, došla hned jdu číst - měla jsem tam 13 zpráv, tak postupně odpovídám 😀

30. zář 2013