icon
77 / 105
avatar

jůůůů 😉

18. zář 2013
avatar

Můžu se zeptat, jaké stroje používáte? Předpokládám, že materiál je úplet. Normální stroj mi na úpletu natahuje švy. Nebo je na to nějaký fígl? Děkuji.

23. říj 2013
avatar
crawler
autor

@jajkaz ano,je to úplet- dokonce velmi pružný - je třeba šít na overlocku nebo alespoň kráčející patka a pružný steh- např.cikcak 😉

23. říj 2013