
77 / 105
Můžu se zeptat, jaké stroje používáte? Předpokládám, že materiál je úplet. Normální stroj mi na úpletu natahuje švy. Nebo je na to nějaký fígl? Děkuji.
23. říj 2013

Můžu se zeptat, jaké stroje používáte? Předpokládám, že materiál je úplet. Normální stroj mi na úpletu natahuje švy. Nebo je na to nějaký fígl? Děkuji.
jůůůů 😉