
45 / 45
Jéé, odpadkáč, honem tam :-D :-D
Konečně je vidět i TATÍNEK!!! 😀 😀
27. dub 2011
Jitulko, ted´mě napadá, k tomu tvému komentáři se opravdu hodí ty plakáty za klukama: nechte šelmy žít! Tak ho nechej, když má rád smetí 😀
27. dub 2011

Konečně je vidět i TATÍNEK!!! 😀 😀
Jitulko, ted´mě napadá, k tomu tvému komentáři se opravdu hodí ty plakáty za klukama: nechte šelmy žít! Tak ho nechej, když má rád smetí 😀
😀