icon

Ahoj maminky😊,mám otázečku na vás , čekám svoje první už jsem ve 4 měsíci, a mám vcelku velké břicho a to jsem tak nějak při těle i přítel si toho všimnul, je možné že mi bude růst rychleji a víc než u hubenějších maminek ? Moc děkuji za odpověď 🤗

avatar

Nemyslím si,prostě břicho roste každé jinak a nezáleží na váze...

Odpověz
11. lis 2019
avatar

@luciealex taky si nemyslim, ja ted cekam druhe. U obou to na me slo videt hrozne rychle ze jsem si rikala jak asi bude velke to brisko ke konci. Vsichni se divili ty mas ale tak brzo velke brisko. Pak ke konci nerostlo vubec a obratilo se to na to, ze mi vsichni rikali jak je malinke. Malej se narodil a mel 2700g a druhe ma zatim taky male vahove odhady a jsem v 35tt.

Odpověz
11. lis 2019
avatar

@sierav já to měla naopak 😀 skoro do 7 no do 6m určitě nešlo poznat že jsem těhotná pokud jsem měla bundu nebo mikinu 😂 pak vyskočilo ale do té doby malinké

Odpověz
11. lis 2019
avatar

Moc děkuji za váš názor 😊

Odpověz
11. lis 2019
avatar

Každý to má jinak, mám tři děti a všechny bříška jsem měla malé dlouho to na mě nebylo videt

Odpověz
11. lis 2019
avatar

Já jsem byla hubená a ve 4tém měsíci jsem měla bříško jako moje sestra pokaždé před porodem 😀😊 každý to má jinak 😊

Odpověz
11. lis 2019
avatar

Jak píšou holky, každá to má jinak. Já jsem při těle a vidět jsme měla břicho kolem 5teho měsíce, v 7 jsme měla pěkné bříško. Sousedka čekala druhé a měli jsme stejný termín a ona břicho jak před porodem, až se manžel divil jestli mu nekecám 😂 3 týdny před porodem mi břicho ještě vyskočilo až jsem se divila. Dr při příjmu říkala že syn bude veliký protože mám velké břicho a měla pravdu. 3870 g a 51cm.

Odpověz
11. lis 2019
avatar

@andycr tak to jsem si ulevilo , ze začátku právě taky nic až teďka sem si všimla a přítel také

Odpověz
12. lis 2019