Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Když si uděláš na rodičáku radost a neb výprodej v Takku 😁 50% na zlevněné zboží. Takže mě vesta, svetr, halenka, tílko a čepice pro syna přišla na 513 Kč 😮👍😉

  Prosím o radu. Je tu někdo kdo rozumí daním? Můžu si uplatnit slevu na dani a současně manžel mě jako manželku s příjmem do 68 tisíc? Za leden 2019 jsem měla proplacenou dovolenou, tak si myslím že by měli něco málo vrátit. Jde o to abychom neprošli o tu slevu na mě. Na prohlášení se to vyplňuje. Díky ☺️

  Trochu mimo děti a aktuální vánoční šílenství 😂 Zřídili jsme si Netflix a shlédli jsme s manželem celou sérii nového seriálu Zaklínač 🥰 Já jsem nadšená, už chci druhou sérii, ale to až ve 2021 😔 A Henry Cavill je v seriálu skvělej a naprostý fešák ❤️❤️❤️ Koukáte některá, nebo jsem blázen jen já? 😂

  andycr
  Zpráva byla změněna    26. lis 2019    

  Holky mám takovou intimnější otázku. Máte některá zkušenost s reoperací nástřihu hráze? Jsem 16,5 měsíce po porodu a jizva po nástřihu se blbě zahojila a stále jí cítím (při dřepu, při styku, když se šoupnu po posteli,...). Je to fakt nepříjemný. Doktor říkal že se to hojilo sekundárně, že asi steh vypadl dřív (si toho v porodnici nikdo nevšiml a to jsem tam byla 10 dní 😔). A pokud se to nelepší (a že se to nelepší) do jara, přistoupil by k reoperaci. Chtěla bych druhé, ale manžel se netváří, takže chci pouvažovat o zákroku. Díky za zkušenost a omlouvám se za román. ☺️

  Dotaz mimo děti. Brali byste toto jako potvrzení z bankovnictví o platbě? Prodávám telefon a paní strašně pospíchá na odeslání. Peníze na účtu ještě nemám a poslala toto jako potvrzení. Mě se to moc nezdá.

  Už několikrát jsem zde četla dotaz na zhotovení vánočních ozdob s vlastním jménem, tak dávám odkaz kdyby ještě někdo chtěl. Zrovna jsem na něj narazila.
  https://www.facebook.com/OGD.CZ/

  Dnes bylo fakt krásně 🥰

  (3 fotky)

  #vileda
  POMOC, prosím o radu děvčata. Chtěla bych k Vánocům parní mop od Vileda. Máte některá zkušenost? Má to smysl? Manžel by mi ho koupil, ale dočetl se, že na jeden hadr nevytru celý dům (cca 100m2). Budu ráda za každou radu a zkušenost.

  #nejkrasnejsiusmev
  Léto, bazén, svačina 🥰😍🥰😚

  #bez_makeupu Nenamalovaná chodím už hrozně let. Ale když někam vyrazím do společnosti, tak se namaluji a toho si pak lidi všimnou a říkají, že mi to sluší. 😊

  andycr
  Zpráva byla změněna    11. črc 2019    

  Dnes je to přesně 2 roky co jsem byla naposledy na posezení s kolegyněmi/kamaradkami a trochu jsem se s nimi přiopila. Dnes jsme si to zopakovaly a bylo to úžasné, jako za starých časů. Moc mi holky chybí 😕 jsou jediný důvod proč se vracet do původní práce. Moc si vážím takových přátel. 😊❤❤❤❤❤

  Poraďte co rychlého zítra vařit pro.více osob. Budeme tu mít dva dělníky a já už nevím. Jen ne guláš a sekanou, to už jsem vařila minulý týden.

  Já musela 😍 náš malý ,,mišelínek" 😂😂😂 Miluji ho nejvíce na světě ❤❤❤ Dnes poprvé na nočníku a dvakrát to klaplo 👍😇

  Mám dotaz děvčata 😊 Kde se dají ještě nakoupit domácí potřeby jako v Ikey? Máme to do Ikey 120 km (z Chrudimi do Prahy)tak přemýšlím, kam se dá ještě sjet blíže. Potřebuji vybavení do kuchyně (koše, poradace,...) Díky za typ 👍

  To mi včera poslal manžel a strašně ho to pobavilo 😊😂

  Něco pro nás co máme děti k zamyšlení 🤣🤣🤣🤣

  8 sexuálních poloh rodičů malých dětí ... 😀

  I rodiče malých dětí mají právo na sex a co se moc neví, tak jej rovněž v omezeném množství a s vypětím posledních sil rovněž provozují.
  Na rozdíl od bezdětných se však musí spokojit s málem, využívat správné okamžiky, často jít až na dřeň a hlavně většinou akci uskutečnit v rekordním čase s co možná nejmenším počtem svědků (ideálně beze svědků)
  Rodičovský sex není třeba nějak démonizovat. I tady je mnohdy prostor pro něhu a romantiku. Taková předehra, kdy jeden z rodičů vytře nablito na podlaze a druhý šlápne na kostičku lega, má něco do sebe.
  Pojďme se nyní podívat na nejčastější sexuální polohy a typy sexu rodičů malých dětí.

  1. Kliková pozice
  Tato pozice se odehrává v malé místnosti. Například v koupelně. Žena se opře o nějaký elektrický spotřebič a muž k ní přistoupí zezadu. Jednou rukou uchopí ženu za bok a druhou rukou drží kliku od dveří, aby se ten malý sígr nemohl dostat do koupelny.
  Koitus probíhá v naprosté tichosti, která je pravidelně pročísnuta nahlas zakřičenou větou přes dveře: „S maminkou si čistíme zuby. Jdi si hrát zatím do pokojíčku“ směrem k dítěti, které buší na dveře a chce se dostat dovnitř.

  2. Pozice Karla Schwarzenberga
  Poměrně častá pozice. Koitus se odehrává převážně v posteli, přičemž první z vyřízených partnerů usnul ještě před aktem a druhý usne pravděpodobně ještě před vyvrcholením.

  3. Přerušovaná soulož
  Klasický přerušovaný koitus, který započne v době, kdy dítě usne a je pravidelně přerušován pokaždé, když se dítě vzbudí, že chce bumbat, že má hlad a nebo, že potřebuje kakat. Místo slastného vyvrcholení přichází nakonec dítě spát mezi partnery do postele, protože má v pokojíčku bubáka.

  4. Pozice zezadu
  Během koitu rodiče zaslechnou zezadu odkudsi z pokojíčku ťapání chodidel po podlaze, protože se dítě vzbudilo a jde otravovat.

  5. Pozice na koníčka
  Depresivní poloha, kdy si během soulože uvědomíte, že kvůli dítěti z pozice rodiče už nemáte čas na své koníčky.

  6. Pozice na jistotu
  Když dítě konečně usne, rodiče vytřou podlahu, omyjí ze zdí pastelkami načmárané obrazce, sečtou škody na majetku, uklidí hračky, krátce po telefonu pohovoří se svým psychologem a muž jde na vasektomii, protože dalšího Satana už by nezvládli.
  Samotný koitus probíhá posléze s použítím několika kondomů, antikoncepčních pilulek, pesarů a každý z rodičů je v jiné místnosti, protože jistota je jistota.

  7. Rodičovská trojka
  Muž, žena a dítě si v pokojíčku hrají na Zoo nebo staví z kostek malé bunkříky pro plyšáky. Koitus zde probíhá pouze v matných vzpomínkách obou rodičů.
  Existuje rodičovská čtyřka, pětka, šestka, sedmička, osmička i devítka. Rodičovská desítka už není, neboť po dosažení osmi dětí jsme stále u rodičovské devítky, neboť jeden z rodičů se šel oběsit.

  8. Misionářská pozice
  Dítě je posláno přes noc na misi k babičce, aby tam šířilo dobro, rodiče rychle doma uklidí a jdou brzy spát. Bez sexu... 😂😂😂😂

  @10yearschallenge Tak i já dám srovnávací foto. 20 a 30 let/bezstarostná studentka a spokojená máma a manželka. Je hrozné jak to letí. 😊

  Jsem na sebe tak naštvaná. Co jsem přijela domů, brečím a jsem fakt zklamaná. Byla to ztráta času, benzínu i peněz. Nechala jsem si v říjnu ostříhat své dlouhé vlasy od kadeřnice kamarádky, nechtěla jsem tupé rovné konce, ale stalo se. Tak jsem narazila v Pardubicích na kadeřnici mladou holku, která ná FB plný pěkných fotek své práce. Tak jsem se rozhodla, že si to mikado bez tvaru a šmrncu nechám přestříhat. A teď bych si akorát dala facku. Za 20 minut hotovo i s foukaním a mytím 😩 Chci opravdu hodně, když toužím po pěkném a propracovaném účesu. Každá kadeřnice se na to vyprdne, protože mám hodně moc vlasů a hlavně jemné a těžké a je na nich vidět každý zub a to je asi ten problém, že se a nimi nechce žádná stříhat. Nebo nevím 😩😩😩 Jsem oskubana na Vánoce jak slepice 😢😢😢 zase se mi chce brečet. Omlouvám se za román.

  Tak už i u nás je stromeček na svém místě. Letos stříbrno modrý 😊 A první Vánoce s naším štěstím jsou za dveřmi. ❤❤❤🍀🍀🍀

  (2 fotky)

  To mi dnes manžel poslal s úsměvem, že náš syn bude celý on 😂❤

  První vlaštovka z vánoční výzdoby 😊 V jednoduchosti je krása. Během hodiny a půl když malej spal v zahradě v kočárku. Od léta asi 3 hodiny 😮😮😮

  Dnes jsme s mamkou zvládly navarit skoro na měsíc presnidavky a příkrmy 😊👍 To se bude Lukášek mít ❤ Nechci kupovat hotové. Skoro vše je domácí, vypěstované.

  (2 fotky)

  Prosím o radu. Nevím co tchýní k Vánocům. Problém je, že je to ženská bez zájmů, konicku,... Kosmetika se jí valí doma ještě z předloňských Vánoc, foťák nepoužívá, ani kavovar. Taky žádné divadlo, kino, nic. Jediné co vím že má ráda je Smolik, ale od něj vše má a stejně si to nepouští. Určitě jí necháme udělat hrnek nebo polštářek s fotkou Lukáška, ale chtěla jsem ještě něco. Prostě jí něco vymyslet je nadlidský úkol.

  Kdyby jste přemýšleli nad tím, jak strávit pěkné odpoledne nebo večer se svým mužem nebo kamarádkou, doporučuji zajít do kina na Bohian Rapsody. Nádherný film!!! Nakonec mě manžel včera vytáhl do kina a byla to paráda. Tak vyrážte,.stojí to za to 👍👍👍

  https://www.youtube.com/watch?v=pQd319czy30