icon
3 / 94
avatar

šikulinka.....nám je 10.-měsíců a pořád jsme jak hádátka,plazíme se🙂

22. pro 2010
avatar

Nikča je šikulínka,to by se líbilo Kubínkovi,by ji pěkně proháněl.-)

23. pro 2010