
34 / 94
s tetou
Jéé já tu paní taky znám....to bude asi nějaká ta sééélebrita,že??
30. led 2011
šmankote,co je to za tu krásnou ženskou tam ,co drží to mimi??no to je teda ale kusanec🙂)
1. únor 2011

Jéé já tu paní taky znám....to bude asi nějaká ta sééélebrita,že??
šmankote,co je to za tu krásnou ženskou tam ,co drží to mimi??no to je teda ale kusanec🙂)
jéé heléé, tu pani znam!!! Poznala jsem jí bezpečně....podle náramků 😀 😀