
64 / 94
tyvoe, takhle jí potkat s tou holí, tak se radši zakousnu do stromu a dělam suchou větev. Jde z ní strach 😀
26. únor 2011
tak dáme na srazu soutěž "O nejkyselejší ksicht" 😀 Ale bacha, máš ve mě velkou konkurentku 😀
26. únor 2011
v pohodě. Vítězka této vypečené soutěže bude mít tu "čest" strašit ty zlobivý děcka. Třeba na Matese to bude platit spolehlivě! 🙂
26. únor 2011
drsňačka😀
26. únor 2011
a nevzala Nikča někoho tou holí? 😀