icon
72 / 94
rano v 5 hodin si pouštím slony
avatar

to asi na probuzení maminky🙂

4. bře 2011
avatar

to bohužel znam myslim to supr ránečka☹

4. bře 2011
avatar
dadous
autor

@baradisk no poslední dobou naspím tak maximalně 5 hodin, a to je pro dooost kruty ☹

4. bře 2011
avatar

@dadous a co mysliš já,někdy nemam ani těch 5hod a doma se hrozně divěj jako proč jsme vzteklá☹

4. bře 2011