
80 / 94
fůůůůůůůj co jste si to tam nasypaly holky??
7. bře 2011
dadous
autor@marhulinka
@jaru30 no všichni koukate po sněhu, ale aby jste nam pochvalily novy holínky, to ne
7. bře 2011
@dadous jééééééé krásný holííííííínky🙂 A sněhule taky😀
7. bře 2011
Opravdu čananéééééééééééééé🙂Ale ty tvoje taky supr čupr.-)
10. bře 2011
no nekecej....sníh??? tady už neni ani vločka, a jak dlouho! 😅