
33 / 73
tatova kara :-D
dadous
autorno to maš vidět jak se čepejří, když mu všichni říkaj jak je mu podobna 😀
23. říj 2010
no je vybornej
23. říj 2010
uááá, tak to je mazec! Máte ho ještě někde na půdě? jestli jo, tak šup s nim do muzea! Ten je fakt výstavní 😀 A nebo, stačí ho trochu zrenovovat a budete děsně in! Teď se to vracííííí!
23. říj 2010
Krásná fotka, super kára a bombarďák na káře 😉 Nedivím se, že jsi se do něj zamilovala 😉
23. říj 2010
hustýýýýý 🙂
24. říj 2010
krásná, řekla bych že je mu Nikča dost podobná 🙂