icon
33 / 73
tatova kara :-D
avatar

krásná, řekla bych že je mu Nikča dost podobná 🙂

23. říj 2010
avatar
dadous
autor

no to maš vidět jak se čepejří, když mu všichni říkaj jak je mu podobna 😀

23. říj 2010
avatar
dadous
autor

@iweet hele ale všímaš si toho madla, jo? se to ted vrací, podobny madlo jsem ted nedavno viděla u jednoho kočíku 🙂

23. říj 2010
avatar

@dadous jo jo 🙂

23. říj 2010
avatar

no je vybornej

23. říj 2010
avatar

uááá, tak to je mazec! Máte ho ještě někde na půdě? jestli jo, tak šup s nim do muzea! Ten je fakt výstavní 😀 A nebo, stačí ho trochu zrenovovat a budete děsně in! Teď se to vracííííí!

23. říj 2010
avatar
dadous
autor

@baradisk člověk aby si o všechno říkal ?-D

23. říj 2010
avatar
dadous
autor

@jaru30 ten už davno není ☹

23. říj 2010
avatar
23. říj 2010
avatar

Krásná fotka, super kára a bombarďák na káře 😉 Nedivím se, že jsi se do něj zamilovala 😉

23. říj 2010
avatar

hustýýýýý 🙂

24. říj 2010