icon
35 / 73
a zase ponocuju
avatar

to musí mít mamka zase radost 🙂

25. říj 2010
avatar

no na to ,že ponocuje je dost veselá a čilá

31. říj 2010
avatar
dadous
autor

@evik31 😀 to bylo o pul desaty

31. říj 2010
avatar

mně je jasný, že mamina z toho nadšená není, ale ten úsměv je i takhle v noci naprosto dokonalej 🙂

19. pro 2010