
44 / 73
slavily jsme svatek
dadous
autorjo matlala jsem ho tady dopoledne s niki za prd..í 😀 a niki ještě neví co ma rada, to mamince se líbí kityna
20. lis 2010
ty blaho,tak to ja sem na dorty leva jak patrona,je moc hezkej ,tak tohle u me myslim tim tento vyrobek nikdy nehrozi
22. lis 2010
ale niki je lepsi haha
22. lis 2010
moc krásnej dortík, dělala ho mamča? Koukám, že má Nikča ráda Kittynku 🙂