icon
63 / 73
zase ponocujem
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Nikčo ty zase nespíš? 🙂

12. pro 2010
avatar
dadous
autor

no jo když tatka mě vždycky rozblbne

12. pro 2010
avatar

@dadous dát tatínkovi přes prdel 😀

12. pro 2010
avatar

krásná fotka!!! Dva pohodáři 😵

13. pro 2010
avatar
dadous
autor

@jaru30 😀 na fotce pohodaři a ve skutečnosti dva nervaci

13. pro 2010
avatar

ma vybornej vyraz,jako že vidiš!!spat nejdu haha

13. pro 2010
avatar
16. pro 2010