
13 / 100
koník mě zatím moc nebere
🙂teda to je fakt z plných plic
31. bře 2010
hezkyyyyy, škoda že k fotkám na webu nejde přiřadit zvuk 😀 Ale jednou to přijde 😉 foťáky už to umí, teď to jen přenést na síť 🙂
31. bře 2010
Jéžiš, to je super. Správně, ať se učí už od narození 🙂
2. čer 2010
Za chvíli se Nikolka neodtrhne od Koníka🙂