
28 / 100
jee von mi vypadl
Komentář byl odstraněný
Dad to je macek🙂🙂🙂 Kde jsi prosím tě sehnala dudáka?? Já bych potřebovala vyzkoušet taky tohodle klasickýho kulatýho...ten moderní prostě moc nechce a raději si žere ruku
15. kvě 2010
dadous
autormarhu nikča nechce žadnyho, vyzkoušely jsme všechny tvary a vona to v ty hubě nesnese 🙂))
17. kvě 2010
dadous
autorpošli adresu , klidně ti ho darujem
17. kvě 2010
nooo,tak tohle bych neudržela ani já..haha