icon
76 / 100
mam
avatar

Ježiši úú´žasná je nádhernáááááááááááá!!!!

5. srp 2010
avatar

Ty naušničky byly to poslední, co jí chybělo k dokonalosti. Krásnáááá 😵

5. srp 2010
avatar
dadous
autor

děkujem tety

5. srp 2010
avatar

fešanda............co dodat

5. srp 2010
avatar
dadous
autor

@evik31 jee kolegynka 🙂

5. srp 2010
avatar

@dadous no vypadáto ,že jsme kousek od sebe,já to mám taky do TU co by kamenem dohodil

5. srp 2010
avatar
dadous
autor

@evik31 ja asi 11 km a ty?

5. srp 2010
avatar

@dadous tak já kousek dál Hostinné

5. srp 2010
avatar
dadous
autor

no tam jsme byly ted na pouti, jsme se třeba potkaly 🙂

5. srp 2010
avatar

@dadous možný je všecko

5. srp 2010