icon
81 / 100
avatar

smíšek s naušničkama,je krásná

10. srp 2010
avatar

Tywago jakou má velkou jahodu🙂 To je smíšek.

16. srp 2010
avatar
dadous
autor

@marhulinka ještě je k tomu citron a víno a kupovaly jsme to v tescu v HK

16. srp 2010
avatar

@dadous nojo to to někdo vykoupil a na nás nic nezbylo:(

16. srp 2010
avatar
dadous
autor

@marhulinka to dostala za ty naušničky

16. srp 2010
avatar

@dadous to je dobře,to se musí🙂

16. srp 2010