
81 / 100
Tywago jakou má velkou jahodu🙂 To je smíšek.
16. srp 2010
dadous
autor@marhulinka ještě je k tomu citron a víno a kupovaly jsme to v tescu v HK
16. srp 2010
@dadous nojo to to někdo vykoupil a na nás nic nezbylo:(
16. srp 2010
dadous
autor@marhulinka to dostala za ty naušničky
16. srp 2010
@dadous to je dobře,to se musí🙂
16. srp 2010
smíšek s naušničkama,je krásná