Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  15 / 35
  chytré autíčko od 3let
  dandik
  autor

  SMART-Chytré autíčko

  Chytré autíčko je dřevěná hra, hračka a zároveň hlavolam, který se rozvíjí s tím, jak vaše děti rostou.

  Navíc je to skutečná hračka – autíčko, které opravdu jezdí! Zvládnete postavit autíčko ze čtyř dřevěných dílků? Typ autíčka zůstává stejný, ale stavební plány jsou čím dál tím náročnější! A když je autíčko hotové, vezměte ho na testovací jízdu! Každé správné autíčko potřebuje stále sledovat silnici před sebou, a proto musí mít bystré oči. Dílky je možné otočit do všech směrů. Proto existuje mnohem více možností, jak z nich postavit tvar autíčka, než si na první pohled dokážete představit.

  Zadání obsahuje různě obtížné úlohy.

  Hra Chytré autíčko patří do skupiny víceúrovňových, logických her Smart games , které jsou určeny především pro jednoho hráče (nicméně hru může hrát i hráčů více). Logické hry Smart Games obsahují vždy zadání v několika různých stupních obtížnosti, rozvíjí IQ, logické myšlelní, prostorovou představivost, koncentraci a plánování.

  Pravidla hry:

  Umístěte 4 dřevěné dílky vedle podvozku autíčka a vyberte si rébus ze zadání. Postavte ze čtyř dílů autíčko tak, aby barvy odpovídaly zadání. Správné řešení najdete na druhé straně zadání.

  Hra obsahuje: velký dřevěný podvozek, 4 velké barevné díly, barevnou knížku se 48 rébusy.

  2. pro 2013