Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  4 / 35
  Krtečkova zahrádka
  dandik
  autor

  Krtečkova zahrádkla je hra nové generace, která spojuje cílený rozvoj schopností dítěte s volnou zábavou.

  Krteček je na zahrádce jako doma. O svoji zahrádku se stará po celý rok. Od jara do podzimu pečuje o záhony, kytičky a stromky. V zimě pak dovádí na sněhu. Protože je zahrádka velká, pomáhají mu jeho kamarádi Myška, Zajíček a Ježek. Krteček i jeho kamarádi dobře znají všechno, s čím se na zahrádce potkají. Myslíš, že poznáš vše stejně dobře jako oni?
  Krtečkova zahrádka je hra, kterou můžete využít mnoha způsoby. Můžete ji hrát jako hru, kde hráči postupují podle hodu barevnou kostkou po prostorovém herním plánu a postupně procházejí čtxři roční období, ke kterým hledají správné symboly.
  Můžete ji použít jako hračku, hrát si s figurkami a vymýšlet různé příběhy.
  Můžete ji použít jako loutkové divadlo a zahrát dětem půříběh o Krtečkovi a jeho kamarádech.
  Krtečkova zahrádkla je hra nové generace, která spojuje cílený rozvoj schopností dítěte s volnou zábavou.

  Hra obsahuje:
  - 4 dřevěné figurky (Krteček, Zajíček, Myška, Ježek)
  - 1 prostorový herní plán
  - 16 různých kartonových herních obrázků
  - 1 plastový sáček
  - 1 barevnou hrací kostku
  - 1 český a slovenský návod ke hře

  27. únor 2014

  máme a docela fajn hra, pravidla si upravujeme jak se nám hodí :D

  27. únor 2014

  @dandik @mac1 holky, moc prosím, jak se ta hra hraje? krtka moc nemusím, ale kdyby se mi zdálo, že se může dětem líbit, tak bych to překousla 🙂 moc děkuju

  16. srp 2014
  dandik
  autor

  @silvie_z musím říct, že jsme jí ještě pořádně nehrály, pravidla asi najdeš na netu. Syn si ale s figurkami stále hraje, dělá že se mu nějaká postavička schová a pak prolézá okénky a hledá ho další postavičkou 🙂 Synovi je 2 a 3/4roku a zatím se mu nechce chápat žádná pravidla. Pořídili jsme ještě krtečkovo člověče nezlob se a to se mu také moc líbí. Velké figurky, kostka s obrázky...ale pravidla taky nechápe. Jen hází kostkou a jednou jedinou figurkou jezdí dokola po obrázcích...

  19. srp 2014

  no právě na netu to nikde není :( holky právě docela hrajou, když je to chytne. ale nebaví je, když musí dlouho čekat, až třeba padne poslední konkrétní barva na kostce, protože jinou nepotřebují, jako právě třeba u člověče. Moc prosím, nemohla bys mrknout do návodu?

  19. srp 2014