Krasnyyy, na kolik to vyšlo prosím?
12. dub 2019
Kde jste prosím objednávala 😍😍 a na kolik vás to vyšlo? Je to nádherný 😍
12. dub 2019
dinushka00
autor#biton
#tereza2016h
#kata46
Objednávala jsem z fotodeky.cz a s dopravou mě vyšla na 1085,-Kč ☺️🌺
Jinak děkuji, že se líbí ❤️
12. dub 2019
12. dub 2019
Krásná, ani jsem netušila, že se i toto dělá
12. dub 2019

Hezké...odkud ji prosím máte? Děkuji