Všechno nejlepší 😊
4. led 2020
Ach jo a my tady v Havířove taky nic
4. led 2020
U nás také nic..takže za mě jen VELKÁ závist 😒
hezký svátek 🌷
5. led 2020
Bydlím o 15 km dál a tady je jen lehký poprašek
5. led 2020
dinushka00
autor@petrajirka89 děkuji 😊
5. led 2020
dinushka00
autor@zitekutomika děkuji 😊
5. led 2020
dinushka00
autorŠkoda, že aspoň poprasek nebyl na Vánoce 😒
5. led 2020

A v Jesenici nic☹️