
20 / 90
letadlo.. dvouplošník :)
Jééééééééééééééééééééé, budem dělat letadlo - hurááááááááááááááááá.
23. lis 2012
dita_a_ivan
autor@zuhur 😉
23. lis 2012
My taky!!! 🙂
23. lis 2012
a my taky 😉 😀
24. lis 2012

Jééééééééééééééééééééé, budem dělat letadlo - hurááááááááááááááááá.
@zuhur 😉
My taky!!! 🙂
a my taky 😉 😀
Jen si vrčím: ahoj děti!
Bez pilota nepoletím.
Ze své startovací dráhy
K nebi vzlétnu bez námahy.
Věřte mně i pilotovi,
On je vždycky pohotový.
Vzduch kolem nás jenom sviští.
Přistaneme na letišti.