icon
30 / 90
Vánoční přání - kapr šupináč
avatar

To je krásné!

10. pro 2012
avatar

@miska85 děkuju 😵 tohle tedy dělala dcera coby prototyp 😉, ale příští týden ho budeme dělat s dětičkami ve školce 🙂

10. pro 2012
avatar

@dita_a_ivan dcera je moc šikovná! 🙂 děti to bude určitě bavit, to by bavilo i mě 😀

10. pro 2012
avatar

Krásný přáníčko 🙂

10. pro 2012
avatar

😵 krásné 😵

11. pro 2012
avatar

To je moc hezké - třeba to ještě s prckem stihneme pro babičky vyrobit.

18. pro 2012
avatar

@zuhur my je máme taky pro celou rodinu 🙂 to lepení šupinek bavilo u nás všechny, tak jsme lepili, lepili, lepili... 😉

18. pro 2012