
30 / 90
Vánoční přání - kapr šupináč
dita_a_ivan
autor@miska85 děkuju 😵 tohle tedy dělala dcera coby prototyp 😉, ale příští týden ho budeme dělat s dětičkami ve školce 🙂
10. pro 2012
@dita_a_ivan dcera je moc šikovná! 🙂 děti to bude určitě bavit, to by bavilo i mě 😀
10. pro 2012
Krásný přáníčko 🙂
10. pro 2012
😵 krásné 😵
11. pro 2012
To je moc hezké - třeba to ještě s prckem stihneme pro babičky vyrobit.
18. pro 2012
dita_a_ivan
autor@zuhur my je máme taky pro celou rodinu 🙂 to lepení šupinek bavilo u nás všechny, tak jsme lepili, lepili, lepili... 😉
18. pro 2012
To je krásné!