
39 / 90
Masopust masopust jen mne holka nevopusť...
Taky jsme minulý týden dělali masku 🙂
29. led 2013
dita_a_ivan
autor@jitkaj. tohle je spíš taková blbinka na hraní 🙂
29. led 2013

Taky jsme minulý týden dělali masku 🙂
@jitkaj. tohle je spíš taková blbinka na hraní 🙂
Bomba, jste šikulky! Asi musíme taky zase něco "vytvořit" 😉