
1 / 39
krásný hračky, co vybrat?
divunka
autorJe to Djeco, francouzská firma... Mají vše krásné 🙂
24. lis 2010
krása 😵
25. lis 2010
moc pěkné!
27. lis 2010
jsou fakt krásné, škoda jen že jsou z kartonu, a naše malá je bratranci rozkousala 😀... ale pro větší děti co už vše hned neochutnávají bych brala hned!
28. lis 2010
To jsou krásné kostky, co je to za značku?? Taky vybíráme vánoční dárky o sto šest a je toho tolik, co?