icon
1 / 39
krásný hračky, co vybrat?
avatar

To jsou krásné kostky, co je to za značku?? Taky vybíráme vánoční dárky o sto šest a je toho tolik, co?

24. lis 2010
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
divunka
autor

Je to Djeco, francouzská firma... Mají vše krásné 🙂

24. lis 2010
avatar

krása 😵

25. lis 2010
avatar

moc pěkné!

27. lis 2010
avatar

jsou fakt krásné, škoda jen že jsou z kartonu, a naše malá je bratranci rozkousala 😀... ale pro větší děti co už vše hned neochutnávají bych brala hned!

28. lis 2010