icon
4 / 39
avatar

moc pěkný, co je to za výrobce, prosím?

24. lis 2010
avatar
divunka
autor

Také djeco...

24. lis 2010
avatar

Djeco je super, tady v Cr prodava www.hrackoteka.cz 🙂!

24. lis 2010
avatar
divunka
autor

Joj, už jsem tam udělala ooooobr objednávku 🙂

25. lis 2010
avatar

taky jsem si na nej myslela, ale manzel podotkl, ze je spis strasidelny....tak nevim

26. lis 2010
avatar

me se taky zda trosku strasidelny... veselejsi by byl olisteny

28. lis 2010
avatar

to bude strašlivý lepení - tak ať se dílo podaří

29. lis 2010