
4 / 39
divunka
autorTaké djeco...
24. lis 2010
Djeco je super, tady v Cr prodava www.hrackoteka.cz 🙂!
24. lis 2010
divunka
autorJoj, už jsem tam udělala ooooobr objednávku 🙂
25. lis 2010
taky jsem si na nej myslela, ale manzel podotkl, ze je spis strasidelny....tak nevim
26. lis 2010
me se taky zda trosku strasidelny... veselejsi by byl olisteny
28. lis 2010
to bude strašlivý lepení - tak ať se dílo podaří
29. lis 2010
moc pěkný, co je to za výrobce, prosím?