icon
6 / 83
s mladšim bráchou :-)
avatar

je naprosto kouzelná! 🙂

16. pro 2010
avatar

To je mazlíček ;o))

30. bře 2011
avatar

@jessinka117 No spíš pěknej mazel. Za týden mu bude 10měsíců a má těsně pod 60kg 😅

30. bře 2011
avatar

Wau;o))) je ale nádhernej;o)) já mám doma border kólii tak jsem zvědavá, jak bude vycházet s mimískem;o)) ale děti miluje, tak doufám, že to bude jako u vás;o)) je to kouzelný;o)

30. bře 2011
avatar

@jessinka117 Určitě budou vycházet. Bude Ti jí hlídat. Oni jsou oba stejně staří (hafan je o 10dní mladší😅), tak si rozumnějí 😉

30. bře 2011
avatar

Tak to je úžasné;o))

30. bře 2011