icon
7 / 83
mňami mňam .-)))
avatar

No to nema chybu 😀...

7. pro 2010
avatar

@macicka84 🙂 To záleží na uhlu pohledu - je docela fuška to smýt 😀

7. pro 2010
avatar

🙂 Je to špenát nebo brokolice?

8. pro 2010
avatar

@tulips špenátek 🙂

8. pro 2010
avatar

@dlabinecka Tak to verim, ale vypada kouzelne 🙂

8. pro 2010
avatar

naprosto dokonalá a bezchybná momentka!!! 😀

16. pro 2010
avatar

@mailli 😀 Díky, asi jí nchám zarámovat a dám jí to k osmnáctinám 😀

16. pro 2010
avatar

@dlabinecka myslím, že to určitě ocení 😀 nebyl by to vůbec špatnej dárek 😉

16. pro 2010
avatar

@mailli To jo, určitě se tím bude chlubit všem klukům z okolí .-D

16. pro 2010
avatar

@dlabinecka tak pokud se tím bude opravdu chlubit, dej vědět 😀 doufám, že se mi s naší malou povede taky takové umělecké dílo 😉

16. pro 2010
avatar

@mailli Určitě jo, ony se holky o takovéhle momentky docela snaží 😉

16. pro 2010
avatar

Skvělá fotka a ještě šikovnější holčička 🙂))))

27. pro 2010
avatar

@cikilik Díky 🙂 šikovná to ona je, už ví, že zelený oběd znamená : "hlavně neotvírat pusu!!" 😀 A na oranžový oběd jí klidně otevřít můžu🙂

27. pro 2010
avatar

šikulka malá..

7. led 2011
avatar

@georgine No, šikovná, to ona je 😀

7. led 2011
avatar

😀 😀 😀

16. dub 2011