
66 / 83
Na houpajdě je to bžunda...
smíšek krásnej 🙂
11. únor 2011
dlabinecka
autor@margotg kecáš!!! Fakt? My se asi nikdy nedohodnem po kom je 🙂 Jen modré oči má jednoznačně po sousedovi 😀
11. únor 2011
dlabinecka
autor@iweet děkuju, je to naše štěstíčko...
11. únor 2011
No, tatínka moc neznám, ale tebe tam fakt vidím😀 Ale ono se to dost mění, za tři měsíce bude třeba celej tatínek🙂 A ted si byla taky u sousedů😀 😀
11. únor 2011
dlabinecka
autor@margotg Tak to je jasný - s jirkou je prd 😀 😀 Jen doufám, že to nebude po sousedovi černoch, to by Jirkovi asi došlo 😀 fakt, jo? tak to je teda nářez -hernajs, tchýně bude mít zase pravdu 😀
11. únor 2011
Bóže, celá mamka🙂