icon
70 / 83
závislák...-)
avatar

u nás je to stejný 🙂

11. únor 2011
avatar

@iweet 😀 A hlavně ty znělky, že?

11. únor 2011
avatar

@dlabinecka přesně tak 🙂

11. únor 2011
avatar

@iweet a @dlabinecka úvod od reklam a upoutávky vedou i u nás. a běda, jak Elišce zacláním ve výhledu 😀

13. únor 2011
avatar

@mailli 😀 taky co tam máš co překážet, že jo??? 😀 😀

13. únor 2011
avatar

@dlabinecka přesně tak 😀 a tváří se jako kdyby vysloveně chtěla říct: "mámo, máš pěkně tlustý sklo" 😀

13. únor 2011
avatar

@mailli 😀 no jasně, TY tam jsi pořád, ale ta reklama tam bude jenom ted!! 😀 Kdoví, co se těm našim prdolům honí kebulkou, že?

13. únor 2011
avatar

@dlabinecka přesně to samé si říkám... občas by mě zajímalo, co si myslí... nebo že by radši ne? 😀

13. únor 2011
avatar

@mailli 😀 možná radši ne...😅

13. únor 2011