icon
1 / 95
avatar

tyhle otisky jsou dokonaly!!!! skoda ze nam v porodnici nedelali ☹

21. dub 2010
avatar

tak já se přidávám,otisk je super nám taky otisk v porodce nedělali,tak sme si udělali doma svůj 🙂

22. dub 2010
avatar

to je moc hezká památka 🙂

14. kvě 2010
avatar

Já byc ho brala taky všema deseti!

7. čer 2010
avatar

Je, skoda, ze u nas v porodnici nic takoveho nedelali, opravdu krasna pamatka 🙂

17. čer 2010