
1 / 95
tak já se přidávám,otisk je super nám taky otisk v porodce nedělali,tak sme si udělali doma svůj 🙂
22. dub 2010
to je moc hezká památka 🙂
14. kvě 2010
Já byc ho brala taky všema deseti!
7. čer 2010
Je, skoda, ze u nas v porodnici nic takoveho nedelali, opravdu krasna pamatka 🙂
17. čer 2010
tyhle otisky jsou dokonaly!!!! skoda ze nam v porodnici nedelali ☹