Helenko tohle se mi tak moc líbí, že jsem přemýšlela nechat si obrázek přesunout na tričko 🙂 nebo šátek.
7. čer 2015
domorodka
autor@aisling_kells jo, je nádherný 😵 moc hezky propracovaný 🙂
7. čer 2015
domorodka
autor@aisling_kells na tričku by to byla nádhera 😵
7. čer 2015
@domorodka Viď, že jo, dost o tom přemýšlím.. 😵
7. čer 2015
domorodka
autor@aisling_kells to přemýšlej 😵 mě by se to líbilo v rámu a zdi 😵 😵 😵
7. čer 2015
domorodka
autor@aisling_kells v pokojíčku 😵 😵 😵
7. čer 2015
@domorodka A víš, že máš pravdu. V rámu na stěně by to bylo nejlepčejší 🙂 Zrovínka nad TV mám teď hluchý místo, páč jsme přestěhovali obývákovou stěnu..
7. čer 2015
domorodka
autor@aisling_kells hluchý místo 😀
7. čer 2015

Nádherný obraz