nááádherné maminy :-) :-) :-) ...maminy "lesany" :-D
domorodka
autor@caprice2011 tu jsou ty co se ti líběj - mě se líbej velmi !! 😵
21. lis 2014
@domorodka Jé děkuji. Mně se asi líbí nejvíc ta, co má dvojčátka, a pak ta co má ten modrý šátek 🙂 Ale krásné jsou všechny, těžké vybrat 😵
21. lis 2014
domorodka
autor@caprice2011 jj, ta s dvojčátkama je fakt krásná 😵
21. lis 2014
@domorodka Helí dá se někde koupit? Bohužel to neumím přeložit..
21. lis 2014
domorodka
autor@caprice2011 jsem na tom stejně 😅 zkus to zkopírovat a dát do překladače google - tak to dělám já 😅
21. lis 2014

http://www.drmomma.org/2011_11_01_archive.html