
1 / 49
Speciálně pro Janvlu - onen balkón :-)
tam musí být krásně - nejen kytičkám🙂
11. bře 2011
já se těším na jaro !!! hrozně !
11. bře 2011
domorodka
autor@janvla
@carolivier
@lura
krásně tam je převelice... ach... vzpomínky... ale ten mámin popelník je děs tedy 😖 celý život jí přemlouvám... hmm... ☹ toto léto měla balkón snad nejhezčí za celé ty roky 😵 moc se jí to povedlo 😵
11. bře 2011
domorodka
autorslunce zapadá v té části, která je vidět zde 😵
11. bře 2011
domorodka
autor@carolivier
@lura
@janvla
a úplně jsem zapoměla - v tom truhlíku na stole měla mamka lesní jahody!!! 😵 😵
... nerušeně spěte dál 😅 jdu také hajat 😀 a krásně deštné ránko přeji 😵
17. bře 2011
to je krasne🙂 skoda ze nemam balkon☹
5. čer 2011
@domorodka
ja se tez ve jmenu levanduli kocham tou nadherou ... kvetouci vonici a dusi obohacujici🙂